Prekių paieška


 Akiniai--Goggles
 Amortizacija--Suspension
 Apsaugos--Protective gear
 Apranga--Apparel
 ATV dalys
 Filtrai--Filters
 Grafika-Sėdynės--Graphics S/C
 Išmetimo sistemos--Exhausts
 Kontrolė--Control
 Laisvalaikio apranga--Casual Wear
 Moto batai--Boots
 Naudingi daiktai--Cool stuff
 Padangos--Tires
 Plastmasės detalės--Plastics
 Ratai--Wheels
 Road Moto dalys
 Supermoto dalys
 Šalmai--Helmets
 Tepalai-Plovikliai--Oil
 Variklio detalės--Engine
 Važiuoklė--Drive
 Stabdžiai--Brake
 Pagal markę / gamintoją
Naujienos:
Informacija
Esate čia: / "RG3 Lithuania"Suspension Service

"RG3 Lithuania"Suspension Service

 
                     "KYB"SHOWA"WP" - MX -ATV-Enduro-EnduroCross-SuperMoto

             "SHOWA"KYB"WP"Amortizatorių modifikavimas"RG3"ir serviso darbai.
Imonė sudariusi sutartį su viena žymiausių amerikos amortizacijų modifikavimo firma"RG3"ir yra atstovai Baltijos šalyse.RG3 yra dirbusi su Suzuki Factory,KTM Red Bull Factory.Šiuo metu dirba su Yoshimura Suzuki Factory komanda:J.Stewart ir B.Baggett.
Standartiniai amortizatoriai pritaikyti vienam svoriui ir vienam lygiui,todėl ne visiems jie tinka."RG3"pritaiko standartinius amortizatorius prie jūsų važiavimo lygio(nuo pradedančio iki pro),jūsų svorio,ūgio.Taip pat prie važiavimo tipo:Enduro,Enduro X,Supermoto,Supercross,Motocross.Skirtingi tipai turi savo specifinius reguliavimus.Pasidarius asmeninį reguliavimą,gausite rekomendacinį reguliavimo lapą,konsultaciją o taip pat reguliavimo pagalbą trasoje .
Galima į priekinius amortizatorius montuoti vožtuvus"SMART VALVE",Tai RG3 kūrinys. Klapaną sudaro skirtingos angos tepalo pratekėjimui.Šis klapanas paskirsto tepalo tekėjimo greitį priklausomai nuo amortizatorių eigos greičio-lėtu greičiu jaučiamas amortizatoriaus minkštumas ir kontrolė.Dideliu greičiu veikiant amortizatorių tepalas nespėja pratekėti ir suteikia kietumo ir kratymo jausmą.Šiuo atveju klapanas suteikia didesnį tepalo pratekėjimą ir panaikiną kietumo ir kratymo jausmą.Amortizatorius pasidaro kontroliuojamas visose trasos dalyse ir visokiomis amortizatoriaus eigomis-greitomis ir lėtomis.Daromas "DLC Coating"-štokų padengimas medžiaga kuri pagerina slydima 5 kartus negu standartiniai chromo štokai . Kai kurie gamintojai jau turi DLC padengimą:Kawasaki KX250/450F.
Amortizatorių servisą rekomenduojama atlikti kas 20-40 motovalandų,priklausomai nuo važiavimo tipo,oro sąlygų.Nesandarūs riebokšliai,purvinas tepalas gadina įvores ir blogina hidraulikos darbą,kontrolę,saugumą.
RG 3 amortizatorių servisas padėjo pasiekti Čempionų podiumo:Arminui Jasikoniui,Arnui Milevičiui,Arūnui Gelažnikui,Nerijui Neimontui,Vytautui Bučui.
 
Modifikuojami:Showa,Showa SFF,Showa SFF AIR,KYB,KYB PSF,KYB PSF 2,WP,WP 4 CS.
 
Detalesnės info teiraukitės: robertas@robertsmx.com arba tel: +370 611 20478

 

 
El. pašto adresas: 
Valiuta
EUR
El. pašto adresas:
Slaptažodis:
Likti prisijungus
Registracija
Pamiršote slaptažodį?

Gamintojai